M&O Jaarcongres over Leren op 25 juni 2010
Op vrijdag 25 juni 2010 organiseren wij samen met het tijdschrift M&O en Kluwer het 5e M&O Jaarcongres. Het thema is ‘Leren in organisaties'. Als leren het antwoord is, wat is dan de vraag?
Vraagt u zich al jaren af wanneer u en uw organisatie voor het laatst iets hebben geleerd? Ervaar dit congres en onderzoek samen met vakgenoten de verschillen en mogelijkheden rond leren.
Speciale gastsprekers:
- Knud Illeris, professor of lifelong learning
- René ten Bos, filosoof en organisatiedeskundige
Leren houdt onze gemoederen bezig. Misschien ook omdat het vele verschillende betekenissen heeft. In het motto ‘leven is leren' is het woord ‘leven' door van alles te vervangen, zoals: ‘opgroeien', ‘samenwerken', ‘ondernemen' en ‘cultuurverandering'. Vaak blijkt dat hoe meer we leren, hoe minder we lijken te weten. In dit congres zoeken we naar zoveel mogelijk krachtige perspectieven van praktijkbeoefenaars en wetenschappers. Zij nemen op dit congres stelling wat zij als de waarde van leren zien, zij geven hun visie op tastbare zaken waar in de praktijk mee gewerkt kan worden en leggen uit waardoor dat werkt.
Schrijf u alvast in, zodat u bent verzekerd van deelname aan dit inspirerende congres.
Alle deelnemers ontvangen een congresboek waarin alle papers gebundeld zijn. Een selectie van de papers wordt gepubliceerd in M&O, tijdschrift voor Management en Organisatie.
Kosten
€ 550,-
€ 495,- voor Sioo relaties
€ 470,- voor M&O-abonnees
Wilt u ook met maximale korting naar dit congres, maar hebt u nog geen abonnement op M&O? Neem dan voordelig een abonnement en betaal het eerste abonnementsjaar slechts 50% van de normale prijs!
Locatie
NBC in Nieuwegein
Datum
25 juni 2010
