nieuwsbrief

innovatie organiseren
 

   13 juni 2005
      homepage | initiatieven |artikelen| reageren   
  boek van René Jorna en Jo van Engelen


Wat verstaan we eigenlijk onder duurzaamheid? Hoe werkt innovatie precies en welke rol speelt kennis daarbij? Instrumenten, modellen en inzichten voor de praktijk.

lees verder

  methodiek backcasting  


Een innovatie op grond van voorspellingen (forecasting) blijft gebonden aan bestaande ontwikkelingen en systemen. De methodiek backcasting maakt ontwikkelingsprongen mogelijk.
lees verder

 
 
   weblog met fotoalbum  


Make stepping stones out of stumbling blocks! Inspirerende foto's en gedachten. Een bijdrage van Willem Scheepers
lees verder
 
   innovatiekracht en ondernemerschap  


De Belgen doen het beter. Waarom wij niet? Willen we niet? Kunnen we niet? Hoe kan je investeren in innovatiekracht? De soul department voor leiderschap.
lees verder

 
 
   Sol Global Forum: a symphony of innovation  

Vernieuwend denken en handelen in een wereld van verschuivende werkelijkheden: een mix van opkomende theorieën en praktijken tijdens het Sol Global Forum in Wenen, 13-16 september 2005.
lees verder

 
 
  downloads & links  

 
     
 


Wilt u deze nieuwsbrief niet meer ontvangen, stuur dan een
e-mail met als titel "afmelden nieuwsbrief" naar afmelden@knooppuntinnovatie.nl